O nas

Bilpack to, najprościej rzecz ujmując, bardzo użyteczna innowacja. Wykorzystując najlepsze europejskie wzorce stworzyliśmy i zastrzegliśmy znak towarowy plastikowych opakowań na bilony, dzięki którym raz na zawsze zapomną Państwo o problemie związanym z nieuporządkowanymi monetami. Opakowania na bilony święcą triumfy w całej Europie nie dlatego, że są fanaberią kilku producentów. Odnoszą one sukces przede wszystkim dlatego, że jako pierwszy produkt w historii dają realne korzyści, dzięki którym wszystkie monety najzwyczaniej w świecie są pod pełną kontrolą. Nie giną, są zawsze przeliczone, a dzięki odpowiedniej szczelności bilony znacznie dłużej utrzymują "efekt nowości". Co jest nie do przecenienia w bankowości, sektorach finansowych i wszystkich innych rynkach, w których odpowiednie uporządkowanie pieniądza jest na wagę złota.

Bilpack to pierwsza i jedyna firma w Polsce, która daje Państwu te korzyści. Wierzymy, że nawet najdrobniejsze pieniądze, które znajdą się pod stałą kontrolą, mogą przynieść bardzo dużo pożytku. Szczególnie w czasach panującego kryzysu i często "ginącego" pieniądza - jest to najlepszy sposób na uporządkowanie kwestii przechowywania monet. Zarówno Państwa klienci, jak i Państwa portfele z pewnością to docenią. Tak jak docenili to klienci m.in. w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii i wielu innych krajach. 

W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania na bilony - monety o nominałach: 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł. Mając świadomość, jak ważna dla każdego naszego klienta jest współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi partnerami i korzystanie z najlepszych możliwych produktów, udało nam się uzyskać certyfikat wydany przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej świadczący o autentyczności produktu. Prezentujemy go poniżej:

 

 

Patent